Neztrácej čas ve frontách,
KUP TO HNED!
Innovation Heroes Vol. III - Jak se inovuje na akademické půdě
01. únor 09:30

Innovation Heroes Vol. III - Jak se inovuje na akademické půdě

diskuse, interaktivní přednáška, inovace
Prodej ukončen
0 Kč

Zajímá vás, jak se nové technologie a startupy rodí na akademické půdě? Jak univerzity pracují s moderními technologiemi jako je umělá inteligence či virtuální realita? Jsou studenti drivery inovací a jak jim v tom pomáhají univerzity? Jak mohou univerzity a výzkumné instituce přispět k podnikatelským úspěchům studentům a růstu ekonomiky? Jak se můžete coby studenti do inovačního procesu zapojit a získat podporu školy?

Pak přijďte na diskusní setkání, kde se budeme ptát našich hostů, jak vznikají inovace na akademické půdě.

Vstup je zdarma.

Kdy a kde?

Diskuse proběhne 1. 2. od 9:30 v prostorách Podnikatelského a inovačního centra hl. města Prahy (Jungmannova 35/29, Praha 1).

Moderuje:

– Tomáš Studeník, MSc, MBA, ředitel Insane Business Ideas

Hosté:

– prof. Ing. Martin Fusek, CSc., ředitel IOCB Tech, dceřiné společnosti Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd, jež úspěšně a dlouhodobě podává patenty a zakládá spin-offy.

– Ing. Jan Šedivý, CSc. z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) při ČVUT je vedoucí týmu Alquist, kterému se pravidelně daří umisťovat mezi TOP 3 v globální soutěži The Alexa Prize pořádané Amazonem. 

– Mgr. Otomar Sláma, MBA, MPA, předseda správní rady Charles University Innovations Prague (CUIP) a jako teprve druhý Čech je držitelem titulu RTTP (Registered Technology Transfer Professional), který mu byl udělen Asociací evropských odborníků pro transfer vědy a technologií.