Neztrácej čas ve frontách,
KUP TO HNED!
FuckUp Night Prague - Xmas Special
15. prosinec 19:30

FuckUp Night Prague - Xmas Special

debata, přednáška
Kino Lucerna / Štěpánská 61, Praha (zobrazit na mapě)
Prodej ukončen
200 - 300 Kč

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

FuckUp Night Prague - Xmas Special vystoupí filozof a ekonom Tomáš Sedláček, návrhářka spodního prádla Tereza Vu, startupič a zakladatel Wild & Coco Atrey Rae, aktivista Mikuláš Minář a expert na fuckupy v IT, podcaster Matěj Kotrba.