Neztrácej čas ve frontách,
KUP TO HNED!
FuckUp Night Prague Vol. XL
03. květen 19:30

FuckUp Night Prague Vol. XL

debata, přednáška
Kino Lucerna / Štěpánská 61, Praha (zobrazit na mapě)
Prodej ukončen
200 - 300 Kč

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

Na FuckUp Night Prague Vol. XL vystoupí Milan Šteindler, kterého mimo jiné můžete znát jako jednoho z režisérů České sody, kde také vystupoval v kultovním cyklu výuky německého jazyka Alles Gute. Dále vystoupí majitelka cukráren IF Cafe a autorka knihy Vše sladké Iveta Fabešová, řidička pražské tramvaje Karolína Hubková a profesionální provokatér veřejné diskuse Bob Kartous.