Neztrácej čas ve frontách,
KUP TO HNED!
Fuckup Nights Prague - Nažhavo
18. červen 19:30

Fuckup Nights Prague - Nažhavo

debata, přednáška
Švandovo divadlo na Smíchově / Štefánikova 6/57 , Praha (zobrazit na mapě)
Prodej ukončen
350 - 1000 Kč

Na červnové Fuckup Nights Prague nám bude horko, zapotíme se, a to všechno v prostoru, kde se naše konference ještě nikdy nekonala – ve Švandově divadle na Praze 5! Kromě vysokých, téměř letních teplot nás čekají i hosté, kteří nás přivedou do varu.

Mezi prvními potvrzenými spíkry je totiž Míla Bugtcher, tělesný modifikátor a zakladatel legendárního tetovacího a piercingového studia Hell. Mluvit bude nejen o tom, jak se může člověk při startu podnikání splést v lidech, ale možná se dozvíte také nějakou peprnou historku!

Jako další se na Fuckup Nights Prague 18. června chystá promluvit i Zuzana Melicharová, zakladatelka značky JUSTLOVE. Na začátku podnikání zahučela. Hodně. Jak se z toho oklepala, aby si i tak splnila sen o kvalitních módních produktech a mohla sebe i vás zabalit do hřejivých kousků oblečení?

Jaké to je zapotit se v soudní síni, když uděláte chybu? Příběhy, co se všechno může zamotat, a jak to jde rozmotat, bude vyprávět zkušená advokátka Lucka Hrdá, která se specializuje na trestní a rodinné právo.

Do kouzelné říše nás přenese ilustrátorka a malířka Lena Brauner. Štětcem a pastely se živí už od 16 let. Její rukopis poznáte snadno. Možná znáte její ilustrace z knih či jógamatky, nebo jste četli její knihu O vílách a snech, kde otevírá čtenářům své nitro. Je jejím největším profesním fuckupem, že přetáhla nebo šlo o něco jiného? 

Naopak pátý spíkr kouzlí v kuchyni. Honza Albrecht byl za své gastroumění oceněn jako MasterChef Česko 2023. Přiznává, že se do soutěže vrhnul po hlavě a velkou zkouškou pro něj bylo držet bobříka mlčení, protože soutěž byla předtočená. Je jeho největším fuckupem spálená pánev na uhel? Uvidíme! Každopádně v kuchyni bývá hodně horko, takže se těšíme na pořádně vypečený provar.