Neztrácej čas ve frontách,
KUP TO HNED!
FuckUp Night Prague - Radost Rooftop Special
14. červen 19:00

FuckUp Night Prague - Radost Rooftop Special

debata, přednáška
Střecha Radost - Dům RADOST / nám. Winstona Churchilla 2, Praha (zobrazit na mapě)
Prodej ukončen
100 - 300 Kč

Prošijte s námi atmošku nově otevřené střechy na bývalém domě odborových svazů na Žižkově. Shlédněte na ruch a rej velkoměsta jak hrabata ze zámku s pivkem, vínkem či mačo mačou v ruce. Vychutnejte si zábavně-poučná selhání těch druhých naživo, nablízko, na střeše. Nezmeškej všedně jedinečnou FuckUp Night Prague - Radost Rooftop Special a vylaď se před létem pády druhých.

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

Na Fuckup Night Prague - Radost Rooftop Special tentokrát vystoupí Tereza Janečková zakladatelka mobilních kurníků CocoKarl, dále pak cestovatel, spisovatel a malíř Vladimír Váchal, muž, který se nechá po smrti zamrazit, Michal Roth a další.