Neztrácej čas ve frontách,
KUP TO HNED!
Benefiční tříkrálový gospel ve Staré Boleslavi
06. leden 17:00

Benefiční tříkrálový gospel ve Staré Boleslavi

koncert
Vyprodáno
299 Kč

Zažijte originální gospelový koncert v kostelu Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi!

V sobotu 6. ledna se od 17:00 uskuteční ve Staré Boleslavi benefiční koncert MARANATHA GOSPEL CHOIR. Profesionální pěvecký sbor zazpívá vlastní i převzaté písně od amerických umělců. Veškerý výtěžek z akce navíc podpoří místní HOSPIC TEMPUS.

Gospel je hudební žánr, jehož dominantním prvkem jsou především výrazné vokály. Vznikl v první čtvrtině 20. stolení v černošských kostelech na území Spojených států amerických. Postupem času nabýval na stále větší popularitě, až se rozšířil do všech částí světa. V České republice jeho popularitě pak nejvíce pomohl film Sestra v akci s písní Oh Happy Day.

I v repertoáru pěveckého sboru MARANATHA GOSPEL CHOIR najdete spoustu písní od významných amerických skladatelů jako je Kirk Franklin, Deon Kipping či Brian Fentress (USA). Sbor vznikl v roce 2006 a vystupuje po České republice i v zahraničí. Spolupracoval mimo jiné s Anetou Langerovou, Vojtou Dykem, Xindlem X či akrobatickým souborem nového cirkusu Loosers Cirque.

Chcete prožít netradiční zážitek a užít si radost z hudby? Tak si neváhejte zakoupit vstupenky. Cena v předprodeji je 299 Kč, 350 Kč na místě. Kapacita akce je však omezena a proto doporučujeme nákup v předprodeji.

Nákupem vstupenky uděláte zároveň i dobrý skutek - 100 % z ceny vstupenky totiž podpoří místní HOSPIC TEMPUS, který umožňuje jeho těžce nemocným klientům strávit poslední chvíle života v domácím prostředí.

Generálním partnerem akce je společnost Continental Automotive. Partnerem akce jsou Bytové domy Mýtka. Za podporu děkujeme Středočeskému kraji a společnosti Rengl. Akci pořádá Nadační fond Klub SRDCAŘŮ společně s Poutním místem ve Staré Boleslavi.