Neztrácej čas ve frontách,
KUP TO HNED!
FuckUp Night Prague Vol. XVIII - Innovation Special
25. květen 19:00

FuckUp Night Prague Vol. XVIII - Innovation Special

přednáška, fuckup, failure
Kino Aero / Biskupcova 1733/31, Praha (zobrazit na mapě)
Prodej ukončen
200 - 300 Kč

Osmnáctá květnová pražská FuckUp Night načechrá klišovité téma INOVACÍ. Dozvíte se od pětice speakryň a speakrů, jak na nové věci rozhodně nepřicházet.

Ale že i průser v dobré se může obrátit. V byznyse, ve vědě či pod vlivem psychedelik.

 

Těšit se můžete na:

Kateřina Falk - česká vědkyně

Janek Rubeš - novinář

Patrik Babinec - podnikatel

Petr Báča - inovátor

Kateřina Koki Mlejnková - makeup artist

 

Akci nelítostně fandí TAČR, GE, CzechStartups, CzechInvest, Creative Dock. Chodíme měnit svět na hackathony od CEE Hacks. Nominujeme startupy na Central European Startup Awards. Událost se koná v rámci Týden inovací

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 200 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.