Neztrácej čas ve frontách,
KUP TO HNED!
FuckUp Night Prague Vol. XIX
15. červen 17:00

FuckUp Night Prague Vol. XIX

přednáška, debata
Továrna / Dělnická 1061/63, Praha (zobrazit na mapě)

Již devatenáctá FuckUp Night Prague se bude konat v nově otevřeném prostoru holešovické Továrny. Pětice speakerů se s vámi podělí o svoje nezdary a pokusí se vás donutit k tomu, abyste po každém pádu na dno zkusili znovu vstát.

Těšit se můžete na:

Mareg Gregor - Reflex

Pavel Klega - cestovatel

Matěj Velek - kulturní developer

František Ortmann - fotograf

Richard Němec - Fakeer
 

A když budou ty prázdniny, chystáme pro vás i něco víc než jenom standartní večer plný průšvihů. Just Relax!

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 15 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.


Výběr lupenů

0 Kč
Cena celkem

Osobní údaje

Zvolte platební metodu