Neztrácej čas ve frontách,
KUP TO HNED!
FuckUp Night České Budějovice - Science Special
18. duben 19:00

FuckUp Night České Budějovice - Science Special

přednáška, debata
Výstaviště, pavilon T1 / Husova 523/30, České Budějovice (zobrazit na mapě)
Prodej ukončen
130 Kč

Cesta k úspěchu není nikdy snadná... Jak se s nezdary vypořádáte a co vám mohou přinést? O tom nám bude vyprávět během desetiminutových vystoupení na speciální edici FuckUp Nights pořádané v rámci Jihočeského dne vědy pětice inspirativních osobností, které něco podělaly, leč se z toho nepodělaly:

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.